scroll.gif

Excerpt

Tohle není běžná knížka o cvičení, i když se tak možná může tvářit. Tohle je knížka, která má nadhled. Nadhled k tréninku, výživě a životu jako takovému. Jedná se o upřímného průvodce zdravým životním stylem, který ti ukáže i jiný pohled na věc. Rozebírá a boří předsudky zdravé výživy, pohybu a lifestyle. Protože život není jenom o hezkém fyzickém těle, ale taky o mentálním zdraví a sebepoznávání. Knížka a informace v ní můžou zabezpečit nejen dlouhodobě udržitelné výsledky, ale hlavně životní nadhled. Je to cesta plná zdravého selského rozumu, logiky a osvícení.

Pro koho je tahle knížka určena?

Je určena všem, kteří hledají novou perspektivu, volnost, flexibilitu, pohodu a chtějí si užívat život i mimo fitko. Protože život není jenom o hezkém fyzickém těle, ale taky o mentálním zdraví, užívaní si života jak sám tak s nejbližšími. Knížka taky zmiňuji důvody, proč (ne)brát fitness a zdravý životní styl tak vážně.

ŘEKLI O KNÍŽCE

Jak už je z názvu jasné, nejedná se o klasickou knihu. Naopak je kniha psaná hovorově (ze začátku mi to dělalo problém. Ale i tak je čtivá a člověk se i zasměje. Pokud tedy i ty občas spadneš do laviny mainstreamu, řešíš kolik a čeho sníš, zda máš dostatek pohybu a podobné hovadiny, kup knihu a měj UPRDELE! Upřímně nepatřím do cílové skupiny čtenářů, ale i já se vzdělala a nebo naopak utvrdila, že to dělám správně. Takže jestli se stále za něčím honíš a nevidíš výsledky, tak neváhej a podpoř někoho, kdo na tom byl stejně. Tebe to nebude stát roky vzdělávání, poznávání a úsilí jako Marcela, ale jen čas, co věnuješ čtení!

 

(Michaela, 29, Praha)

OBJEDNÁVEJ NA BOOKLA.CZ

bookla_fitness banner.jpg

O AUTOROVI

Marcellus Wallas je certifikovaný fitness trenér, který to přestal brát vážně a radši si začal užívat i jiný věci (rodinu a nejbližší, přátele, dobrodružství, přírodu, cestování, nové sportovní aktivity). Fitness je jenom jedna z jeho vášní. Víc než dekádu působí v odvětví automotive design jako consultant, kde se podílí na tom, jak budou automobily v budoucnu vypadat (pracoval pro klienty, jako jsou Škoda, Volkswagen, Porsche, Jaguar, Land Rover, Volvo a jiné). Mimo jiné se věnuje managementu a audiovizuální produkci pro innovisique. Je otcem dvou holčiček, ale taky vášnivý hudebník, kytarista, zpěvák a skladatel.

  • Facebook
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Instagram

tel: +420776710660

email: marcel@innovisique.com