top of page

7 věcí, které ti žádnej trenér neřekne

 a vlastně ani tvůj doktor, nutriční specialista nebo tvoje oblíbená influencerka.

Po přečtení této knihy, se na fitness a zdravý životní styl, už nikdy nebudeš dívat stejně.

book.png

Vo čem to sakra vyprávím? Tak zpozorni. Na konci této stránky tě čeká zajímavé zjištění.

Tohle není běžná knížka o fitness. Tohle je knížka, která má nadhled. 7X je upřímný průvodce zdravým životním stylem, který ti ukáže jiný pohled na věc, než ti říká fitness mainstream.

 

Rozebírá předsudky zdravé stravy a zároveň boří mýty, kterým začalo věřit až příliš mnoho lidí.

 

V knížce je mnoho nepříjemných zjištění, které ti budou proti srsti, no tyhle informace ti mohou zajistit dlouhodobě udržitelné výsledky, zlepšit celkové zdraví a přinést tak důležitou životní pohodu.

Ne proto, že by ti to říct nechtěli, ale proto, že to neví a nemaj o tom ani tušení

a

Kéž by všichni měli koule na to podívat se přemýšleli jako ty, a nebáli se 

Jsou určeny pra všem, kteří už třeba nějakou dobu cvičí, mají už první krůčky za sebou, mají pocit, že se orientují v pojmech fitness, zdravá strava, něco málo zhubli, nebo nabrali. Pro ty, co během zdravého životního stylu mají pořád i jiné povinnosti (práce, další koníčky, kamarádi, social life, děti) a proto hledají i jinou perspektivu a pohled na věc, která bude efektivní a flexibilní.

TYHLE INFORMACe URčeny ale nejsou pro všechny !

Když nemáš ani páru o tom co je to zdravá strava, nic jsi si o tom nestudoval a nikdy jsi necvičil. Tyhle informace nejsou pro tebe a proto se s tebou loučím.

A pro koho není?

Není určena těm, co mají v plánu brát fitness jako to jediné co na světe existuje a podrobit tomu všechno. I na úkor, že se z nich stane fitness asociál bez normálního života.  A taky není určena začínajícím fitness fanatikům, kteří neřeší dopady na zdraví.

KOUPIT KNIHU
ŘEKLI O KNÍŽCE

ŘEKLI O KNÍŽCE

Kniha začíná takovým až motivačním intrem, který člověk slyšel v obdobných verzích už 1000x, takže čtenář má troško obavu, ať nejde o nějaký motivační bulšit. Část 1X je pak taková učebnicová a na někoho může působit nudně, ale chápu, že je tam nutná. Pomalu v ní Marcellus začíná vystrkovat růžky, např. s tím cholesterolem, ale líbí se mi, že jsou tyhle učebnicový kydy zkrácený na minimum. No a od 2X začíná jízda a to jsem knihu v podstatě neodložil z ruky dokud jsem nedočetl. Za mě je to dílo zkušeného fitnessáka, které je užitečné a důvěryhodné. Líbí se mi, že se tam neřeší pouze cvičení a strava, ale žes do toho krásně zasadil i ty další aspekty, které člověk, který to s rovnováhou ve svém životě myslí vážně, dříve či později bude řešit. Je to spíš materiál pro pokročilé, začátečník "neuslyší", co mu tam povídáš. Věřím, že to taky bude užitečné pro ty, kteří vyznávají nějaký stravovací či fitness režim a cítí se "stuck". Další věc co se mi líbí jsou ty poučky v rámečcích (top pravdy), nekorektní humor a vtipná přirovnání (něco s těmi pokémony apod., párkát jsem se tam fakt zasmál) a celkově čtivost (dobrá struktura a pouze nutný text). Každopádně je vidět, že sis tou fitness cestou prošel křížem krážem a jsi skutečně "osvícený". Já se rovněž považuju za pokročilého (za těch 12 let nebo kolik už jsem taky leccos vyzkoušel) a snad pod všechno co tam píšeš se můžu podepsat. Nejsou to konspirace, to co píšeš tak prostě je. 

 

(Petr, 30, Praha)

PODCAST

PODCAST 7X

Episode Art.jpg

Po vyslechnutí podcastu, který je audiovizuální podobou knížky 7X, se na fitness a zdravý životní styl, už nikdy nebudeš dívat stejně.

AUTOR

AUTOR 7X

Ahoj, jsem Marcel (Ing. Marcel Jurek, MBA, 1986, Československo) a jsem certifikovaný trenér fitness, nutriční specialista. žil jsem V Americe, Německu, Anglii nebo Švédsku, no moje vrátil jsem se zpátky do Prahy. Fitnessu a zdravému životnímu stylu se věnuju víc než 10 let. Koukám na věci jinak než mainstream. Využívam kritické myšlení, logiku a zkušenosti. Jsem proto hodněkrát nekompromisní, tvrdej a říkám věci narovinu, i když se to blbě poslouchá. Snažím se být autentickej. Jsem autentickej, říkám, jak to je A vím, že jenom to tě posune dál nebo může vyřešit tvůj problém. Snažím se tvořit hodnotu a pomáhat. Pojď. Povedu tě a ukážu ti cestu kam se mnozí neodváží vydat. 

maxfitness_01.png
SLUŽBY

moje služby

PREMIUM online life / fitness coach

Služba life/fitness coaching je zaměřena na pomoc při dosahování zdravotních a fitness cílů pro ženy i muže.A to nejen fyzicky, ale i psychologicky a emocionálně. Poskytnu ti podporu, vedení a motivaci, aby dosáhl/a optimálního zdraví, fyzické kondice a celkového životního blaha.

Coachingový proces začíná konzultací, během které společně identifikujeme tvoje cíle a potřeby. Na základě těchto informací vytvoříme individuální plán a strategii pro dosažení těchto cílů. Plán bude zahrnovat několik oblastí, jako je fyzická aktivita, výživa, spánek, stresový management, sebeuvědomění a další.

Během jednotlivých GoogleMeet konzultací probereme pokroky, vyhodnotíme překážky a přizpůsobíme plán podle aktuálních potřeb a situace. Očekávej podporu, povzbuzení a užitečné rady, které ti pomohou překonávat výzvy a dosahovat postupné úspěchy.

Služba pro life/fitness coaching může zahrnovat různé prvky, jako jsou individuální tréninkové plány, výživové poradenství, sledování pokroku a výsledků, motivace a posílení sebevědomí, rozvoj životních dovedností a strategií pro zvládání stresu. Cílem je dosáhnout vyváženého a zdravého životního stylu, který podporuje celkové blaho a kvalitu života.

Služba life/fitness coaching je pro ty, kteří chtějí dosáhnout svých zdravotních a fitness cílů, ale potřebují profesionální podporu, motivaci a vedení. Pomůžu ti identifikovat tvůj potenciál, překonávat překážky a dosahovat trvalých změn ve tvém životě.

Každé pondělí budeš posílat svoji váhu, míry + ideálně fotku,podle kterých upravíme jak stravovací, tak i tréninkový plán.

Po objednání ti dorazí email s platebními instrukcemi a QR kód na zaplacení. Následně tvůj plán společně se všemi instrukcemi obdržíš do 7 pracovních dnů od platby.

STRAVOVACÍ A SUPLEMENTAČNÍ PLÁN NA MÍRU

Dlouhodobě udržitelný.

Služba stravovacího a suplementačního plánu na míru je zaměřena na poskytnutí personalizovaného a individualizovaného plánu stravování a používání doplňků stravy pro dosažení konkrétních zdravotních a výživových cílů.

Budu potřebovat podrobné informace o tvých stravovacích návycích, životním stylu, alergiích nebo intolerancech potravin a zdravotní stav.

Na základě těchto informací vytvořím individuální stravovací plán, který obsahuje doporučení týkající se množství a druhu potravin, které by měl klient konzumovat. Plán se obvykle zaměřuje na správné vyvážení makroživin (bílkoviny,  tuky, sacharidy), mikroživin (vitamíny, minerály) a dodržování potřebných energetických hodnot.

Kromě stravovacího plánu je součástí také suplementační plán. Doporučím ti konkrétní doplňky stravy, které ti mohou pomoci dosáhnout své cíle.

 

Personalizovaný plán pomáhá s lepším porozuměním vlastního těla, potřebám a cílům, a poskytuje jim nástroje k dosažení těchto cílů.

Po objednání ti dorazí email s platebními instrukcemi a QR kód na zaplacení. Následně tvůj plán společně se všemi instrukcemi obdržíš do 7 pracovních dnů od platby.

STRAVOVACÍ A SUPLEMENTAČNÍ  společnĚ s tréninkovým plánem NA MÍRU

K 4 týdennímu stravovacímu si můžeš objednat i jeden ze dvou trénikových plánu. Obě dvě jsou koncipovány formou, tréninkový den, rest da, tj. že silově cvičíš, každý druhý den.

FullBody je zaměřen na celé tělo

Split je zaměřen na rozdělení svalových partií.

bottom of page