top of page

REFERENCE

Za dobu našeho působení v Čechách a zahraničí jsme spolupracovali na menších, ale i hodně velkých komplexních projektech exteriéru a interiéru, a to jak u nás doma tak v Design studiu zákazníka kde jsme úzce spolupracovali společně s multi národním týmem inženýru, designéru, kontraktorů a konzultantů. Je nám ctí představit aspoň některé z projektů, na kterých jsme se podíleli a úspěšně dotáhli do konce.

V momentální době bylo několik našich profesionálů vysláno do Skandinávie, konkrětně do Göteborgu,  sídla společnosti Volvo Cars a Polestar, kde se podílime na projektach, které uzrou světlo sveta v budoucnu.

2017 - 2019 byl časem kdy jsme pracovali na projektech pro Jaguar a Land Rover. Zejména Range Rover Velar a Evoque, Jaguar XJ, I-PACE ale taky novy Defender.

Rok 2017 byl pro některé z nás jakýmsi splněným snem. Měli jsme tu čest podílet se na vývoji exteriéru prestížny modelový řady, kterým Porsche Cayenne Coupe jednoznačne je.

V rocích 2015 - 2016 jsme meli prilezitost pracovat na projektu exterieru automobilu Volkswagen Bora pro cinsky trh.

Protože pocházíme z Čech, naše první krůčky směřovaly k  projektům Škoda Auto a projektům na interiéru a exteriéru pro většinu terejších aut.

bottom of page