top of page

INFORMACE O PROGRAMU

Surface Designer

6 - 12 měsíců

Chceš pracovat ve vývoji automobilového průmyslu? Jako Surface Designer vytváříte pokročilé 3D modely založené na skici Designera a jeho vizi. Během studia se naučíš, jak zacházet s různými 3D programy pro vizualizaci, design a CAD.

 

  • Naučíš se pracovat s několika různými 3D programy.

  • Projdeme si různé metody navrhování povrchů a technologie navrhování.

  • Dozvíš se o nákladech, obtížích a možnostech optimalizace spojených s vývojem produktu.

  • Budeš umět vytvářet pokročilé 3D modely v konstrukčních software určených speciálně pro automobilový průmysl.

​Budeš tvořit svoje portfolio

Během programu si každý účastník začíná vytvářet své portfolio, které je možné využít při ucházení se o práci. Podívejte se tady na příklady toho, co vytvořili během svého vzdělávání naši studenti.

Profil absolventa programu

Surface Designer / Class A surfacing specialist působí jako spojení mezi designem a výrobou, zejména v automobilovém průmyslu. Vaším úkolem je realizovat vizi designéra a zároveň vytvořit produkt, který lze efektivně vyrobit. Můžete pracovat se vším, od menších dílů až po celá vozidla. Práce spočívá v 3D modelování v pokročilých 3D programech. Tyto 3D modely se používají při diskusích, design reviews, vizualizaci a také jako základ pro výrobu prototypů.

Jaká bude vaše profese a místo výkonu práce

Po dokončení studia můžete pracovat jako Surface Designer, Class A surfacing specialista nebo CAS modelář ve společnostech, které vyvíjejí vozidla, a to jak v Čechách, tak i v zahraničí.

 

Vzdělávací program, certifikace

Výuka se velmi liší a skládá se z projektové práce, přednášek, seminářů a studijních návštěv a v neposlední řadě i online konzultací a webinářů. Úzce spolupracujeme s odvětvím, většina lektorů a školitelů jsou odborníci a profesionálové z oboru automotive. Vzdělání vede k profesionální certifikaci.

 

Průběh výuky

Studium je rozvrženo do 6-12 měsíců. Výuka probíhá podle potřeby studenta. Minimálně však 4x měsíčně formou přednášky a následné praktické části. Následně je zadána práce a úkoly na doma. 

 

Předpoklady a způsobilost

  • Dosaženo minimálně středního vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou

  • Absolvovaná známka z češtiny 1 až 3

  • Absolvovaná známka z angličtiny 1 až 3

  • Absolvovaná známka z matematiky 1 a 3

 

Rekvalifikace

Pro uchazeče z jiného profesního oboru nebo s vyšším vzděláním se posuzují dosavadní zkušenosti.

 

Jak se přihlásit

Do 31.8. odešlete emailem přihlášku + motivační dopis se všemi dokumenty na marcel@innovisique.com a my vás zařadíme do výběrového řízení. Každá přihláška musí obsahovat:

  • Scan a kopie výučního listu, maturity ze střední školy nebo vysokoškolský diplom

  • motivační dopis

Výběrové řízení a posuzování přihlášek

Pokud podmínky nesplníte, budete upozorněni, jakmile zkontrolujeme vaši žádost. Pokud existuje více lidí, kteří splňují předpoklady, než jsou místa, provedeme výběr, abychom určili, kdo bude přijat.

 

Rozhodnutí o přijetí

Obdržíte formou e-mailu a také telefonicky.

Podívejte se taky na nadcházející se akce

bottom of page