top of page

UKÁZKY PRÁCÍ

Každý účastník programu od začátku pilně pracuje na vytvoření svého vlastního portfolia, které je nedílnou součásti při ucházení se o práci. Hodně lidi tuhle část zanedbává a když přijde na lámaní chleba zůstávají pozadu. Nedovolte, aby se to stalo i vám. Jsme tady proto abychom se posouvali společně. Podívejte se na ukázky prací absolventů našich programu.

scroll.gif
scroll.gif

Začátky byli těžké, trvalo mi, než jsem si zvykl a uvědomil si jak to má dělat. Ale jakmile jsem pochytil základy bylo to hned o něco jednodušší. Ano porad je, co vylepšovat, ale i o tom to je. Když se na to podívám z odstupem času, byl to dobře strávený čas.

Roman, 24 let

Nečekal jsem, že to bude tak úžasné pracovat v 3D. Nikdy jsem na to vlohy neměl, nebo jsem si to aspoň myslel a vlastně jsem neměl ani ponětí, že něco takové existuje. Jsem rád, že jsem se naučil ovládat tenhle silný nástroj.

Tomas, 26 let

Plošné modelování mě pořád lákalo, ale nevěděl jsem kde začít, mel jsem základy že solid modelování, no to mi nestačilo. Chtěl jsem napředovat dál. V automotive Design academy mi ukázali cestu a posunul mě o level výš. Už se nemůžu dočkat dalších výzev

Adam, 27 let

bottom of page